Gizlilik politikası

instagram-download-gizlilik-politikasi
Instagram Hakkında Her Şey

Sosyal medya uygulamaları birçoğumuzun hayatını ele geçirmiş durumdadır. Artık birçok insan bu uygulamalar ile uyuyup uyanmaktadır. Zaman geçirmek ve eğlenceli şeyler görüp okumak ya da izlemek için mükemmel bir alternatif haline gelen sosyal medya uygulamaları arasında Instagram da yer almaktadır. Instagram uygulaması fotoğraf ve video paylaşımı yapılan bir sosyal medya uygulamasıdır. Özellikle son birkaç yılda fazlaca tercih edilen bu uygulama çıktığı günden itibaren insanları kendine çekmeyi başarmış ve büyük bir başarı elde etmiştir.

Instagram uygulaması özellikle akıllı cep telefonlarında kullanılmaktadır. Bu uygulamaya ulaşmak için bilgisayar ve tabletler de tercih edilebilmektedir ancak bunun en kolay yolu cep telefonudur. Çünkü insanlar cep telefonlarını yanlarından bir saniye bile ayırmamakta ve istedikleri her an Instagram uygulamasına giriş yapabilmektedir. Bu uygulamada insanları en çok çeken şey ise elbette paylaşılan içeriklerdir. Uygulama üzerinde yer alan tüm kullanıcılar tanıdıkları insanları takip edebilmekte ve onların neler yaptığını ya da nerelerde olduğunu fotoğraf ya da videolar ile görebilmektedir. Instagram uygulaması ayrıca ünlüleri takip etmek için de ideal bir ortam haline gelmiştir. Günümüzde Instagram hesabı olmayan ünlü sayısının çok az olduğu bilinmektedir. Böylece bu ünlülerin hayranları uygulama üzerinden onları takip edebilmekte ve onlardan çok daha kolay haberdar olabilmektedir. Bu durum magazin haberlerinin ve dergilerin popülaritesini kaybetmesine neden olmuştur. Instagram uygulamasından ünlüleri takip etmek ve paparazzilik yapmak çok daha kolaydır.
” gizlilik politikası ” ; bu site ( instagram indir ) sadece indirmeye köprü amaçlı bir sitedir uygulamanın tüm hakları ve gizlilik sözlemeşi yazılımı yapan şirkete aittir..