Kullanım Sözleşmesi

Instagram Hakkında Merak Edilen Her Şey

Günümüzde insanların her alanda teknolojik aletlere gömülmüş olduğunu görmek mümkündür. Teknolojik aletler üzerinden internete ulaşabiliyor olmak ve bunu hızla yapmak kişileri teknolojiye bağımlı bir hale getirmiştir. Teknolojinin kişilere sunduğu en büyük icatlardan olan akıllı cep telefonları ve tabletler üzerinden de internete ulaşılabiliyor olması kişilere büyük bir avantaj sağlamış ve interneti her an kullanılabilir hale getirmiştir. İnternet kullanımı ise çeşitli kollara ayrılmıştır. En fazla oranda tercih edilen kullanım ise sosyal medya kullanımı haline gelmiştir. Sosyal medya siteleri artık kişilerin neredeyse uykularında bile kullandığı siteler haline gelmiştir. Özellikle cep telefonları ve tabletlere sosyal medya uygulamalarının yüklenebiliyor olması kişilerin daha fazla bu uygulamalara ilgi göstermesini sağlamıştır.

kullanim-sozlesmesi

Sosyal medya uygulaması arasında en fazla tercih edilen Instagram uygulaması kişilere fotoğraf ve video paylaşım olanağı sunmaktadır. Bu uygulamada kullanıcılar diğer kullanıcıları takip etmekte ve onların paylaştıkları içerikleri görebilmektedir. İsteğe bağlı olarak kullanıcılar hesaplarını kilitli hale getirebilmektedir. Böylece sadece kullanıcının izin verdiği kişiler paylaşılanları görebilmektedir. Hesabı kilitli olmayan kullanıcıların paylaştıkları her içerik Instagram uygulaması kullanan herkes tarafından görülebilmektedir.

aracı site olan instagram indir .. sadece size instagram uygulamasını indirme olanağı sağlar. uygulama ile ilgili tüm haklar instagram yazlım firmasına aittir.

Çektiğiniz fotoğrafları saklamak sizin için önemlidir. İnstagram uygulaması bu fotoğrafları saklama konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Çektiğiniz tüm fotoğrafları bir albüm haline getirerek bunları saklayabiliyorsunuz. Ayrıca tüm fotoğraflarınızı dilerseniz arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ancak bunun için ilk olarak İnstagram hesabınızın olması gerekiyor. Basit birkaç işlem sonunda kendinize yeni bir hesap açabilir ve açtığınız hesaptan daha önce çekmiş olduğunuz fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Ayrıca sizde arkadaşlarınızın paylaştıkları fotoğraflara göz atabilirsiniz. Kısacası İnstagram ile hem profesyonel fotoğraflar çekerek bunları paylaşabilir ya da albüm haline getirebilir hem de arkadaşlarınızın paylaştıkları fotoğraflara göz atabilirsiniz.